Events

2019 June

Concert. "Requiem" by Maurice Durufle 2019-06-15 15:00

On June 15, 2019, at 3 PM, "Requiem" by Maurice Durufle will be played in the Church Heritage Museum by the choir "Aidija", organist Dovilė Savickaitė, and soloists Martynas Kindurys and Virginija Karpovičiūtė.

Entrance: 4,50 Eur, with a discount (for students, teachers, senior citizens) – 2,50 Eur, for schoolchildren – 2 Eur, free for children under the age of 7.

The concert is supported by The Lithuanian Council for Culture and The Ministry of Culture of the Republic of Lithuania.

Ekskursija „Markučių dvaro istorija ir Šv. Barboros koplyčios architektūra“ 2019-06-19 17:00

Birželio 19 d. 17 val. kviečiame dalyvautiekskursijoje „Markučių dvaro istorija ir Šv. Barboros koplyčios architektūra“. Grupė rinksis prie įėjimo į Literatūrinį A. Puškino muziejų (Subačiaus g. 124, Vilnius). Ekskursiją ves architektas Aurimas Širvys ir gidas Albertas Kazlauskas. Renginys nemokamas, būtina registracija tel. 8 5 269 7803.

Ilgasis penktadienis BP muziejuje! 2019-06-28 18:00 Bažnytinio paveldo muziejuje paskutinį mėnesio penktadienį vyksta specialios vakarinės ekskursijos! Birželio 28 d. 18 val. kviečiame dalyvauti ekskursijoje „Sapiegos. Politikai, žemvaldžiai, mecenatai“. Ekskursijos dalyviai galės apžiūrėti įprastai uždarytą Sapiegų šeimos kriptą, kurioje šiuo metu yra 22 karstai, fundatoriaus ir jo giminaičių sarkofagai, puošti XVII–XX a. pr. audiniais ir giminės atributika. Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios ir vienuolyno erdvė, joje išlikę antkapiniai paminklai leis lankytojams susipažinti ne tik su garsios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didikų giminės paveldu, bet ir suteiks galimybę pažvelgti į tai, kaip XVII a. žmonės suvokė mirtį ir jai ruošėsi. Žymiausio iš Sapiegų – Lietuvos kanclerio ir etmono Leono Sapiegos – ir jo šeimos (ne)kasdienio gyvenimo epizodai supažindins su seniai nuo šiuolaikinio žmogaus nutolusiu pasauliu.

Sponsors

Informational sponsors