Events

2020 November

Pietūs muziejuje: ekskursija „Dangaus miestas“ 2020-11-03 12:00 Kviečiame turiningai praleisti pietų pertrauką! Per 30 minučių apžvalginę ekskursiją aplankysite muziejaus ekspoziciją, pristatančią septyniolikos Vilniaus vienuolijų istoriją ir meno vertybes: nuo pirmųjų XIV a. įsikūrusių vienuolijų – pranciškonų ir dominikonų – iki XVIII a. vid. į sostinę atvykusių šaričių.

Pietūs muziejuje: ekskursija „Katedros lobynas“ 2020-11-04 12:00 Kviečiame turiningai praleisti pietų pertrauką! Per 30 minučių apžvalginę ekskursiją apžiūrėsite Vilniaus katedros lobyno vertybes, išgirsite jų paslaptingo atradimo istoriją, pasivaikščiosite po Šv. arkangelo Mykolo bažnyčią ir vienuolyną.

Pietūs muziejuje: ekskursija „Dangaus miestas“ 2020-11-05 12:00 Kviečiame turiningai praleisti pietų pertrauką! Per 30 minučių apžvalginę ekskursiją aplankysite muziejaus ekspoziciją, pristatančią septyniolikos Vilniaus vienuolijų istoriją ir meno vertybes: nuo pirmųjų XIV a. įsikūrusių vienuolijų – pranciškonų ir dominikonų – iki XVIII a. vid. į sostinę atvykusių šaričių.

Pietūs muziejuje: ekskursija „Katedros lobynas“ 2020-11-06 12:00 Kviečiame turiningai praleisti pietų pertrauką! Per 30 minučių apžvalginę ekskursiją apžiūrėsite Vilniaus katedros lobyno vertybes, išgirsite jų paslaptingo atradimo istoriją, pasivaikščiosite po Šv. arkangelo Mykolo bažnyčią ir vienuolyną.

Pietūs muziejuje: ekskursija Vilniaus katedros požemiuose 2020-11-06 12:00 Kviečiame turiningai praleisti pietų pertrauką! Per 30 minučių apžvalginę ekskursiją susipažinsite su požemių istorija, laidojimo tradicijomis ir archeologiniais radiniais, išgirsite apie čia palaidotus Lietuvos valstybei ir Bažnyčiai nusipelniusius asmenis, aplankysite Karališkąjį mauzoliejų.

Ekskursija „Pamokslininkai, stebukladariai ir architektas“ 2020-11-06 17:00 Lapkričio 6 d. 17 val. kviečiame su kuratore dr. Sigita Maslauskaite-Mažyliene aplankyti naują parodą, kurioje pristatomi restauruoti paveikslai iš įvairių Vilniaus arkivyskupijos bažnyčių. Pirmą kartą palikę altorius ir liturgines erdves, šventųjų pamokslininkų, stebukladarių ir architekto (šv. Tomo) atvaizdai leidžiasi iš arti apžiūrimi, tyrinėjami, lyginami, klausiami. Po parodos jie grįš į bažnyčias vykdyti savo pareigų: pasakoti, kviesti, guosti.

Papildoma ekskursija „Ekstremalus Vilniaus katedros požemių maršrutas“ 2020-11-06 18:30 Šį penktadienį 18 val. 30 min. kviečiame patirti ekstremalius pojūčius ekskursijoje po naujai lankytojams atvertą Vilniaus katedros požemių ilgąjį maršrutą. Tai viena įdomiausių, istoriškai ir kultūriškai vertingiausių Lietuvos erdvių, liudijančių valstybės istoriją nuo XIV a. iki šių dienų, kasmet pritraukianti dešimtis tūkstančių lankytojų.

Sponsors

Vilniaus Akivyskupija   Kelno arkivyskupija    Kultūros paveldo departamentas      Lietuvos kultūros taryba balthaus

Informational sponsors

LRT   delfi.lt    bernardinai.lt    We love Lithuania