Renginiai

Dr. Dalios Vasiliūnienės nuotolinė paskaita „Stebuklingasis Soriano šv. Dominyko atvaizdas dominikonų dailėje“

Kviečiame turiningai praleisti laiką parodos „Šv. Dominykas ir šv. Hiacintas Lietuvoje: aštuoni atminties šimtmečiai“ renginiuose. Per nuotolines paskaitas ir gyvus edukacinius užsiėmimus turėsite galimybę pažinti ordino istoriją ir palikimą, šv. Dominyką ir šv. Hiacintą, išgirsti su jais sietinas legendas ir vizijas bei atrasti šimtmečius besitęsiančią atminimo tradiciją, įamžintą auksakalystės, tapybos, grafikos, skulptūros ir tekstilės kūriniuose.

Rugsėjo 23 d. 17.30 val., dr. Dalios Vasiliūnienė, „Stebuklingasis Soriano šv. Dominyko atvaizdas dominikonų dailėje“

Apžvelgsime Pietų Italijos Soriano dominikonų vienuolyne stebuklais garsėjusio šv. Dominyko paveikslo istoriją ir legendą, jo reikšmę dominikonų vienuolijoje. Aptarsime šio atvaizdo kopijas ir pačios legendos vaizduoseną Europos, taip pat ir Lietuvos dailėje.

Paskaitos pradžia – 17.30 val. 
Paskaitos trukmė – apie 1 val. 
Paskaitos kaina – 1 Eur

Susitikimai vyksta „Zoom“ platformoje. Asmeninė nuoroda į renginio internete vietą Jums automatiškai bus išsiųsta po sėkmingo apmokėjimo. Vienas bilietas galioja vienam renginiui.

Bilietus į nuotolines paskaitas galite įsigyti Paysera Tickets sistemoje.

Paroda „Šv. Dominykas ir šv. Hiacintas Lietuvoje: aštuoni atminties šimtmečiai“ Bažnytinio paveldo muziejuje (Šv. Mykolo g. 9) veikia iki 2022 m. sausio 8 d.

Daugiau informacijos ir renginių programa bpmuziejus.lt, tel. + 370 5 269 7800, el. p. muziejus@bpmuziejus.lt

Šv. Dominykas. Nežinomas XIX a. vid. liaudies dailininkas, XIX a. vid. LNDM ED 11428. Lietuvos nacionalinis dailės muziejus.
Renginio datos ir laikas:

2021 09 23 17:30Rėmėjai

Vilniaus Akivyskupija   
   
     
   

 

Informaciniai rėmėjai

       LRT   delfi.lt    bernardinai.lt