Renginiai

Edukacinis užsiėmimas šeimoms „Karalaičio lelija“

Kovo 2 d. 12 val. Bažnytinio paveldo muziejus kviečia šeimas su vaikais į užsiėmimą „Karalaičio lelija“, skirtą Lietuvos globėjo šv. Kazimiero atvaizdui ir gerbimui pažinti.

Vilniaus katedroje Šv. Kazimiero koplyčioje saugomos karalaičio relikvijos visais laikais buvo gerbiamos, ne kartą slepiamos nuo gresiančių pavojų. Koplyčios architektūra ir puošyba pasakoja šventojo gyvenimo istoriją, atskleidžia dorybes, parodo jo užtarimu įvykusius stebuklus bei tikinčiųjų patirtas malones.

Edukacinio užsiėmimo metu Bažnytinio paveldo muziejuje apžiūrėsime šv. Kazimiero relikvijorius ir liturginius indus bei drabužius su šventojo karalaičio atvaizdais. Prisiminsime šių vertybių istorijas, pamaldumą šventajam Lietuvos globėjui. Išsiaiškinsime, kodėl Šv. Kazimieras mene vaizduojamas su Lietuvos didžiojo kunigaikščio karūna ir apsiaustu, kodėl vienoje rankoje jis dažniausiai laiko kryžių, kitoje – leliją. Mažieji muziejaus lankytojai iš kaladėlių sudėlios seniausią šv. Kazimiero atvaizdą, o praktinėje dalyje kartu su tėveliais lelijų žiedais ištapysime šilko skareles!

Edukacinis užsiėmimas vyks Bažnytinio paveldo muziejuje (Šv. Mykolo g. 9, Vilnius)
Edukacinio užsiėmimo kaina dalyviui – 2,50 Eur.
Būtina registracija tel. 8 5 2697803, 8 5 2697800
Renginio datos ir laikas:

2019 03 02 12:00Rėmėjai

Vilniaus Akivyskupija   
   
     
   

 

Informaciniai rėmėjai

       LRT   delfi.lt    bernardinai.lt