Renginiai

Knygos pristatymas: „Tėvo Stanislovo Paberžė. Giesmė Esimui“

2019 m. balandžio 16 d., antradienį, 17 val. Bažnytinio paveldo muziejuje (Šv. Mykolo g. 9, Vilnius) vyks žurnalistės, rašytojos Vitos Morkūnienės esė ir fotografijų knygos „Tėvo Stanislovo Paberžė. Giesmė Esimui“ pristatymas. Prisiminimais apie tėvą Stanislovą dalysis knygos autorė ir kunigas brolis Bernardas Verbickas OP, pokalbį moderuos žurnalistė Ramunė Sakalauskaitė. Renginys nemokamas, maloniai kviečiame dalyvauti!

Vita Morkūnienė knygoje publikuoja savo pažinties ir bendravimo su tėvu Stanislovu prisiminimus, kuriuos iliustruoja autorės parinktos Paberžės aplinkos fotografijos. Autorė atskleidžia tėvo Stanislovo paliktus dvasinius turtus ir prakalbina jai gerai pažįstamą Paberžės daiktų pasaulį.

„Su tėvu Stanislovu galėjai kalbėtis apie viską. Jis mokėjo paprastais žodžiais pasakyti, kokia yra žmogaus gyvenimo prasmė, jo kančios ir jo kelio prasmė. Gebėjo įžiebti viltį ir neleido jaustis paskutiniam eilėje prie Dievo. Neskirstė žmonių pagal kilmę, padėtį visuomenėje, mokslo ar turto cenzą. Jo durys buvo atvertos kiekvienam“, – teigia V. Morkūnienė.

Knygą „Tėvo Stanislovo Paberžė“ leidyklos kaina bus galima įsigyti renginyje.

Daugiau informacijos: tel. 8 5 269 7800, 8 5 269 7803, el. p. muziejus@bpmuziejus.lt
Renginio datos ir laikas:

2019 04 16 17:00Rėmėjai

Vilniaus Akivyskupija Kelno arkivyskupija   Kultūros paveldo departamentas  Lietuvos kultūros taryba balthaus

Informaciniai rėmėjai

       LRT   delfi.lt    bernardinai.lt    We love Lithuania