Renginiai

Šeima muziejuje: „Gyvenimas vienuolyne“

Bažnytinio paveldo muziejus pradeda edukacinę programą „Šeima muziejuje“ – kiekvieną dieną vyks skirtingi teminiai užsiėmimai vaikams su tėvais, seneliais ar auklėmis. Siūlome puikiai praleisti laiką: slėpsime, o gal ieškosime lobio, dėliosime dėliones, sužinosime, kokie šventieji Jus globoja, pažinsime simbolius, pasigaminsime apsaugines kaukes... Pasirinkite norimą užsiėmimą, tinkamiausią laiką ir užsiregistruokite – dalyvių skaičius labai ribotas!

Edukacinio užsiėmimo „Gyvenimas vienuolyne“ dalyviai pasivaikščios po buvusį seserų bernardinių vienuolyną. Vienas svarbiausių vienuolių kasdienio gyvenimo bruožų buvo klauzūros laikymasis. Palikti vienuolyną jos galėjo tik susiklosčius išskirtinėms aplinkybėms: prasidėjus karui, siaučiant marui, kilus gaisrui arba keliaujant į kitą vienuolyną. Susirgusios vienuolės gydydavosi pačios, taip pat gamindavo vaistus, tepalus, kuriuos dalindavo vargšams. Kadangi dabar atsirado naujas privalomas aprangos elementas – apsauginė kaukė, puošime, marginsime, gražinsime ir sukursime išskirtinę.

Informacija ir registracija:
Tel. +370 5 2697800, +370 5 2697803
El. p. edukacija@bpmuziejus.lt
Įėjimas su muziejaus bilietu

Galite užsisakyti ir atskirą edukacinį užsiėmimą savo šeimai Jums patogiu metu. Papildoma kaina už edukatoriaus paslaugas – 20 Eur.

Lankymosi taisyklės, užtikrinančios Jūsų saugumą:
1. Prieš ateidami į muziejų įsivertinkite savo sveikatą. Supraskite, jei darbuotojai paprašys Jūsų pasimatuoti temperatūrą ir neįleis kilus įtarimui, kad sergate.
2. Dėvėkite apsaugines kaukes.
3. Atvykę į muziejų, būtinai dezinfekuokite rankas.
4. Muziejuje laikykitės saugaus atstumo tarp lankytojų grupių ir darbuotojų.
5. Laikydamiesi saugaus 2 metrų atstumo sustokite ir prasilenkite aukštuose ir laiptinėse.
6. Laikykitės kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.
7. Prašome atsiskaityti negrynaisiais pinigais, jei įmanoma – bekontakčiu mokėjimu.
8. Visos ekspozicijos liečiamos dalys ir paviršiai yra reguliariai dezinfekuojami, būkite atsargūs laikydamiesi už turėklų, nes jie gali būti drėgni.
9. Paisykite žodinių personalo nurodymų per visą vizitą.


Renginio datos ir laikas:

2020 05 28 16:00
2020 06 02 16:00
2020 06 05 11:00
2020 06 10 11:00Rėmėjai

Vilniaus Akivyskupija   
   
     
   

 

Informaciniai rėmėjai

       LRT   delfi.lt    bernardinai.lt