• Titulinis
  • Edukacinės programos moksleiviams

Požemiai ir lobynas

Edukacinio užsiėmimo „Vilniaus katedros požemiai ir lobyno istorija“ trukmė – 2 val.
Kaina – 3 Eur. Programa skirta 1–12 kl. mokiniams.

Užsiėmimas vyksta dviejuose objektuose: Vilniaus katedros požemiuose ir Bažnytinio paveldo muziejuje (Šv. Mykolo g. 9).

Nusileisime į Vilniaus katedros požemius, pamatysime senuosius palaidojimus, kriptas, karalių mauzoliejų, seniausią Lietuvoje freską. Apžiūrėsime karų ir neramumų laikais slapstytą ir išsaugotą katedros lobyną, eksponuojamą restauruotoje Šv. Mykolo bažnyčioje.

Susisiekite

Registruokitės į edukacines programas Bažnytinio paveldo muziejuje, požemiuose ir varpinėje!
Tel. +370 5 269 7800

Edukacinės programos moksleiviams

Kviečiame užsisakyti edukacinius užsiėmimus Bažnytinio paveldo muziejuje, Vilniaus katedros požemiuose ir varpinėje!Siūlome susipažinti su pagrindine Lietuvos šventove – Vilniaus katedra, nusileisti į paslaptingus jos požemius ir pakilti virš miesto panoramos siaurais katedros varpinės laipteliais! Taip pat aplankyti Bažnytinio paveldo muziejų, kuriame pristatomi įspūdingiausi auksakalystės šedevrai – Vilniaus katedros lobynas. Edukacinėse muziejaus programose užtvirtinsite mokyklose įgytas žinias, linksmai ir turiningai praleisite laiką!

Moksleivius ir mokytojus kviečiame leistis į virtualią bei nuotaikingą kelionę po muziejų nemokamai parsisiuntus programėlę „Katedros varpinė“ į savo planšetinius kompiuterius! Čia galėsite ieškoti paslėpto lobio, skaityti smagų komiksą apie Vilniaus įkūrimą, patyrinėti Vilniaus katedros varpinės istoriją ar sužinoti, kas yra jūsų šventasis globėjas.

Smalsiuosius taip pat kviečiame užsukti į mūsų tinklalapio žaidimų skiltį, o muziejaus kasoje galite įsigyti puikių edukacinių leidinių vaikams – „Auksakalio dėlionė“, „Ko norėtum paklausti vienuolio?“

Mokykis muziejuje!
Rėmėjai

 

Informaciniai rėmėjai