Renginiai

2019 Birželis

Koncertas. Maurice’o Durufle „Requiem“ 2019-06-15 15:00 2019 m. birželio 15 d. 15 val. Bažnytinio paveldo muziejuje kamerinis choras „Aidija“, vargonininkė Dovilė Savickaitė, solistai Martynas Kindurys ir Virginija Karpovičiūtė atliks Maurice’o Durufle kūrinį „Requiem“. Įėjimas su muziejaus bilietu – 4,50 Eur, su nuolaida (senjorams, studentams) – 2,50 Eur, jaunimui iki 18 m. – 2 Eur, ikimokyklinio amžiaus vaikams – nemokamai. Maloniai kviečiame dalyvauti!

Ekskursija „Markučių dvaro istorija ir Šv. Barboros koplyčios architektūra“ 2019-06-19 17:00

Birželio 19 d. 17 val. kviečiame dalyvautiekskursijoje „Markučių dvaro istorija ir Šv. Barboros koplyčios architektūra“. Grupė rinksis prie įėjimo į Literatūrinį A. Puškino muziejų (Subačiaus g. 124, Vilnius). Ekskursiją ves architektas Aurimas Širvys ir gidas Albertas Kazlauskas. Renginys nemokamas, būtina registracija tel. 8 5 269 7803.

Ilgasis penktadienis BP muziejuje! 2019-06-28 18:00 Bažnytinio paveldo muziejuje paskutinį mėnesio penktadienį vyksta specialios vakarinės ekskursijos! Birželio 28 d. 18 val. kviečiame dalyvauti ekskursijoje „Sapiegos. Politikai, žemvaldžiai, mecenatai“. Ekskursijos dalyviai galės apžiūrėti įprastai uždarytą Sapiegų šeimos kriptą, kurioje šiuo metu yra 22 karstai, fundatoriaus ir jo giminaičių sarkofagai, puošti XVII–XX a. pr. audiniais ir giminės atributika. Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios ir vienuolyno erdvė, joje išlikę antkapiniai paminklai leis lankytojams susipažinti ne tik su garsios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didikų giminės paveldu, bet ir suteiks galimybę pažvelgti į tai, kaip XVII a. žmonės suvokė mirtį ir jai ruošėsi. Žymiausio iš Sapiegų – Lietuvos kanclerio ir etmono Leono Sapiegos – ir jo šeimos (ne)kasdienio gyvenimo epizodai supažindins su seniai nuo šiuolaikinio žmogaus nutolusiu pasauliu.

Rėmėjai

Vilniaus Akivyskupija Kelno arkivyskupija   Kultūros paveldo departamentas  Lietuvos kultūros taryba balthaus

Informaciniai rėmėjai

       LRT   delfi.lt    bernardinai.lt    We love Lithuania