Renginiai

2021 Gruodis

Vakarinė ekskursija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-01 18:00

Kviečiame į vakarines ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Susipažinsime su gražiausiu šv. Kalėdų papročiu – prakartėlių kūrimu. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje.

Ekskursija „Ekstremalus Vilniaus katedros požemių maršrutas“ 2021-12-04 11:00 Ekstremalus maršrutas šiaurinėje katedros požemių dalyje leidžia lankytojams pamatyti ir išgirsti apie ilgus metus tiesiogine to žodžio prasme buvusias neprieinamas, užmūrytas ar užtvertas erdves.

Ekskursija Šv. Jurgio bažnyčioje ir buvusiame senosios regulos karmelitų vienuolyne 2021-12-04 12:00 Gruodžio 4 d., šeštadienį, 12 val. ir 13.30 val. kviečiame išvysti itin retai atveriamą, nuostabiomis freskomis ištapytą, bet dar nerestauruotą Šv. Jurgio bažnyčios ir buvusio senosios regulos karmelitų vienuolyno ansamblį.

Šeimų edukacija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-04 12:00 Gruodžio 4 d. ir sausio 8 d. 12 val. kviečiame šeimas su vaikais atvykti į Bažnytinio paveldo muziejų (Šv. Mykolo g. 9, Vilnius), susipažinti su paroda „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“ ir dalyvauti kalėdiniame edukaciniame užsiėmime, kurio metu visi drauge kursime nuostabią prakartėlę.

Ekskursija Šv. Jurgio bažnyčioje ir buvusiame senosios regulos karmelitų vienuolyne 2021-12-04 13:30 Gruodžio 4 d., šeštadienį, 12 val. ir 13.30 val. kviečiame išvysti itin retai atveriamą, nuostabiomis freskomis ištapytą, bet dar nerestauruotą Šv. Jurgio bažnyčios ir buvusio senosios regulos karmelitų vienuolyno ansamblį.

Ekskursija „Ekstremalus Vilniaus katedros požemių maršrutas“ 2021-12-04 14:00 Ekstremalus maršrutas šiaurinėje katedros požemių dalyje leidžia lankytojams pamatyti ir išgirsti apie ilgus metus tiesiogine to žodžio prasme buvusias neprieinamas, užmūrytas ar užtvertas erdves.

Advento ekskursija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-04 14:00 Advento laikotarpiu kviečiame į šeštadienio ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Susipažinsime su gražiausiu šv. Kalėdų papročiu – prakartėlių kūrimu. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje.

Ekskursija Vilniaus katedros požemiuose 2021-12-04 15:30 Kiekvieną šeštadienį kviečiame apžiūrėti Vilniaus katedros požemius. Tai nematoma pastato dalis, pristatanti šventovės, stovinčios vienoje seniausiai gyvenamų Vilniaus vietų, istoriją, pastato kaitą, čia palaidotus Lietuvos valstybei ir Bažnyčiai nusipelniusius asmenis.

Advento ekskursija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-04 16:00 Advento laikotarpiu kviečiame į šeštadienio ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Susipažinsime su gražiausiu šv. Kalėdų papročiu – prakartėlių kūrimu. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje.

Vakarinė ekskursija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-08 18:00

Kviečiame į vakarines ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Susipažinsime su gražiausiu šv. Kalėdų papročiu – prakartėlių kūrimu. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje.

Choro „Aidija“ paskaita-koncertas „Non confundar” 2021-12-09 18:00 Kamerinis choras „Aidija“, bendradarbiaudamas su Bažnytinio paveldo muziejumi, kviečia į paskaitą-koncertą „Non confundar“, skirtą Lietuvos ir Lenkijos bendros Konstitucijos ir Abiejų Tautų tarpusavio įžado akto 230 metų sukakčiai. Paskaita pristatys bendrą LDK laikų Lietuvos ir Lenkijos muzikinį bažnytinį paveldą.

Ekskursija „Ekstremalus Vilniaus katedros požemių maršrutas“ 2021-12-11 11:00 Ekstremalus maršrutas šiaurinėje katedros požemių dalyje leidžia lankytojams pamatyti ir išgirsti apie ilgus metus tiesiogine to žodžio prasme buvusias neprieinamas, užmūrytas ar užtvertas erdves.

Ekskursija po Vilniaus katedros koplyčias ir požemius 2021-12-11 12:00 Šį šeštadienį 12 val. kviečiame kartu pasivaikščioti po naujai atvertas Vilniaus katedros erdves! Ekskursijų metu aplankysime naujai įrengtas Turino drobulės, Šv. Vladislovo, Gailestingumo ir Šv. Stanislovo koplyčias bei trumpam atversiamą katedros raštinę, kurią papuošė įspūdinga zakristijos spinta.

Ekskursija „Ekstremalus Vilniaus katedros požemių maršrutas“ 2021-12-11 14:00 Ekstremalus maršrutas šiaurinėje katedros požemių dalyje leidžia lankytojams pamatyti ir išgirsti apie ilgus metus tiesiogine to žodžio prasme buvusias neprieinamas, užmūrytas ar užtvertas erdves.

Advento ekskursija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-11 14:00 Advento laikotarpiu kviečiame į šeštadienio ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Susipažinsime su gražiausiu šv. Kalėdų papročiu – prakartėlių kūrimu. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje.

Ekskursija Vilniaus katedros požemiuose 2021-12-11 15:30 Kiekvieną šeštadienį kviečiame apžiūrėti Vilniaus katedros požemius. Tai nematoma pastato dalis, pristatanti šventovės, stovinčios vienoje seniausiai gyvenamų Vilniaus vietų, istoriją, pastato kaitą, čia palaidotus Lietuvos valstybei ir Bažnyčiai nusipelniusius asmenis.

Advento ekskursija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-11 16:00 Advento laikotarpiu kviečiame į šeštadienio ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Susipažinsime su gražiausiu šv. Kalėdų papročiu – prakartėlių kūrimu. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje.

Vakarinė ekskursija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-15 18:00 Kalėdiniu laikotarpiu kviečiame į vakarines ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Susipažinsime su gražiausiu šv. Kalėdų papročiu – prakartėlių kūrimu. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje.

Ekskursija „Ekstremalus Vilniaus katedros požemių maršrutas“ 2021-12-18 12:00 Ekstremalus maršrutas šiaurinėje katedros požemių dalyje leidžia lankytojams pamatyti ir išgirsti apie ilgus metus tiesiogine to žodžio prasme buvusias neprieinamas, užmūrytas ar užtvertas erdves.

Ekskursija „Ekstremalus Vilniaus katedros požemių maršrutas“ 2021-12-18 14:00 Ekstremalus maršrutas šiaurinėje katedros požemių dalyje leidžia lankytojams pamatyti ir išgirsti apie ilgus metus tiesiogine to žodžio prasme buvusias neprieinamas, užmūrytas ar užtvertas erdves.

Advento ekskursija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-18 14:00 Advento laikotarpiu kviečiame į šeštadienio ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Susipažinsime su gražiausiu šv. Kalėdų papročiu – prakartėlių kūrimu. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje.

Ekskursija Vilniaus katedros požemiuose 2021-12-18 15:30 Kiekvieną šeštadienį kviečiame apžiūrėti Vilniaus katedros požemius. Tai nematoma pastato dalis, pristatanti šventovės, stovinčios vienoje seniausiai gyvenamų Vilniaus vietų, istoriją, pastato kaitą, čia palaidotus Lietuvos valstybei ir Bažnyčiai nusipelniusius asmenis.

Ekskursija „Ekstremalus Vilniaus katedros požemių maršrutas“ 2021-12-18 16:00 Ekstremalus maršrutas šiaurinėje katedros požemių dalyje leidžia lankytojams pamatyti ir išgirsti apie ilgus metus tiesiogine to žodžio prasme buvusias neprieinamas, užmūrytas ar užtvertas erdves.

Advento ekskursija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-18 16:00 Advento laikotarpiu kviečiame į šeštadienio ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Susipažinsime su gražiausiu šv. Kalėdų papročiu – prakartėlių kūrimu. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje.

Vakarinė ekskursija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-22 18:00

Kviečiame į vakarines ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Susipažinsime su gražiausiu šv. Kalėdų papročiu – prakartėlių kūrimu. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje.

Choro „Aidija“ šv. Kalėdų paskaita-koncertas „Štai žvaigždė!” 2021-12-22 19:00 Kamerinis choras „Aidija“, bendradarbiaudamas su Bažnytinio paveldo muziejumi, kviečia paskaitą-koncertą „Štai žvaigždė!“, skirtą artėjančiam Šv. Kalėdų laikotarpiui. Pasitikime didžiąsias metų šventes su chorine muzika, kuri įkvėptų artėjančių švenčių nuotaiką ir stebuklus.

Kalėdinė ekskursija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-26 12:00 Gruoždio 26 d, antrąją šv. Kalėdų dieną, kviečiame į šventines ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Susipažinsime su gražiausiu šv. Kalėdų papročiu – prakartėlių kūrimu. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje.

Kalėdinė ekskursija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-26 14:00 Gruoždio 26 d, antrąją šv. Kalėdų dieną, kviečiame į šventines ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Susipažinsime su gražiausiu šv. Kalėdų papročiu – prakartėlių kūrimu. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje.

Kalėdinė ekskursija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-26 16:00 Gruoždio 26 d, antrąją šv. Kalėdų dieną, kviečiame į šventines ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Susipažinsime su gražiausiu šv. Kalėdų papročiu – prakartėlių kūrimu. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje.

Ekskursija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-28 16:00 Kviečiame į ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Susipažinsime su gražiausiu šv. Kalėdų papročiu – prakartėlių kūrimu. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje.

Ekskursija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-29 16:00 Kviečiame į ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Susipažinsime su gražiausiu šv. Kalėdų papročiu – prakartėlių kūrimu. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje.

Vakarinė ekskursija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-29 18:00

Kviečiame į vakarines ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Susipažinsime su gražiausiu šv. Kalėdų papročiu – prakartėlių kūrimu. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje.

Ekskursija Vilniaus katedros požemiuose 2021-12-30 14:00 Kviečiame apžiūrėti Vilniaus katedros požemius. Tai nematoma pastato dalis, pristatanti šventovės, stovinčios vienoje seniausiai gyvenamų Vilniaus vietų, istoriją, pastato kaitą, čia palaidotus Lietuvos valstybei ir Bažnyčiai nusipelniusius asmenis.

Ekskursija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-30 16:00 Kviečiame į ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Susipažinsime su gražiausiu šv. Kalėdų papročiu – prakartėlių kūrimu. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje.

Ekskursija „Štai žvaigždė!“ 2021-12-31 12:00 Kviečiame į ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Susipažinsime su gražiausiu šv. Kalėdų papročiu – prakartėlių kūrimu. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje.

Ekskursija Vilniaus katedros požemiuose 2021-12-31 14:00 Kviečiame apžiūrėti Vilniaus katedros požemius. Tai nematoma pastato dalis, pristatanti šventovės, stovinčios vienoje seniausiai gyvenamų Vilniaus vietų, istoriją, pastato kaitą, čia palaidotus Lietuvos valstybei ir Bažnyčiai nusipelniusius asmenis.

Rėmėjai

Vilniaus Akivyskupija   
   
     
   

 

Informaciniai rėmėjai

       LRT   delfi.lt    bernardinai.lt