Ilgieji trečiadieniai

Nuo spalio 1 d. Bažnytinio paveldo muziejus ilgina darbo laiką ir trečiadieniais dirbs iki 20 val. Pasaulio sveikatos organizacija teigia, kad muziejų lankymas gerina žmonių emocinę sveikatą. Atsižvelgdami į pandeminę situaciją ir lankytojų pageidavimus, siekiame prisidėti prie mūsų visų gerovės, todėl kiekvieną trečiadienį 18 val. kviečiame dalyvauti ekskursijoje ir lankytis muziejuje iki 20 valandos!

Sausio 5, 19, 26 d. 18 val. kviečiame į vakarines ekskursijas po tarptautinę parodą „Štai žvaigždė! Gimimo scena: nuo Alpių kalnų iki Baltijos jūros“. Kalbėsime apie Jėzaus Gimimos scenos vaizdavimo tradicijas Alpių regione ir Lietuvoje. Išvysime įspūdingo dydžio, šimtus figūrėlių turinčias, dešimtmečiais pildytas ir plėstas bavariškas ir tirolietiškas prakartėlės. Aptarsime negausiai išlikusias medines tradicines lietuviškas prakartėles bei ieškosime mažiausios pasaulyje VGTU „Linkmenų fabriko“ ir partnerių nano-prakartėlės. 

Bažnytinio paveldo muziejaus (Šv. Mykolo g. 9) darbo valandos nuo spalio 1 d.: II, IV–VI – 11–18 val., III – 11–20 val.

Ekskursijos yra www.700vilnius.lt ir „Kalėdos sostinėje 2021“ programų dalis. Bilietus į ekskursijas galima įsigyti muziejaus kasoje arba „Paysera Tickets“ sistemoje paspaudus šią nuorodą. 

Daugiau informacijos tel. + 370 5 269 7800, el. p. muziejus@bpmuziejus.lt
Rėmėjai

Vilniaus Akivyskupija   
   
     
   

 

Informaciniai rėmėjai

       LRT   delfi.lt    bernardinai.lt