Požemiai ir lobynas

Požemiai ir lobynas
Edukacinio užsiėmimo „Vilniaus katedros požemiai ir lobyno istorija“ trukmė – 2 val. Kaina – 7 Eur. Programa skirta 1–12 kl. mokiniams.
Užsiėmimas vyksta dviejuose objektuose: Vilniaus katedros požemiuose ir Bažnytinio paveldo muziejuje (Šv. Mykolo g. 9).

Nusileisime į Vilniaus katedros požemius, pamatysime senuosius palaidojimus, kriptas, karalių mauzoliejų, seniausią Lietuvoje freską. Apžiūrėsime karų ir neramumų laikais slapstytą ir išsaugotą katedros lobyną, eksponuojamą restauruotoje Šv. Mykolo bažnyčioje.

Susisiekite

Registruokitės į edukacines programas Bažnytinio paveldo muziejuje, požemiuose ir varpinėje!
Tel. +370 5 269 7800

Edukacinės programos moksleiviams

Kviečiame užsisakyti gyvas ir nuotolines edukacijas Bažnytinio paveldo muziejuje:

Siūlome pamatyti svarbiausius Vilniaus senamiesčio objektus bei linksmai ir turiningai praleisti laiką! 
Moksleivius kviečiame dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose, pritaikytuose jų amžiaus grupei ir poreikiams. Edukacinės muziejaus programos papildys ir užtvirtins mokyklose įgyjamas žinias. 

Susipažinsime su pagrindine Lietuvos šventove – Vilniaus katedra, nusileisime į paslaptingus jos požemius bei pakilsime virš miesto panoramos siaurais katedros varpinės laipteliais! Taip pat aplankysime Bažnytinio paveldo muziejų, kuriame pristatomi įspūdingiausi auksakalystės šedevrai – Vilniaus katedros lobynas. 
 
Smalsiuosius taip pat kviečiame užsukti į mūsų tinklapio žaidimų skiltį, o muziejaus kasoje galite įsigyti puikių edukacinių leidinių vaikams – „Vilniaus arkikatedros mįslės“, „Ko norėtum paklausti vienuolio?“ 

Mokykis muziejuje!
 

Susisiekite


MUZIEJAUS VEIKLĄ FINANSUOJA

Vilniaus Akivyskupija
 
 

 

Informaciniai rėmėjai

                   bernardinai.lt
         

Rėmėjai

       Domus Maria