Rekvizitai

Viešoji įstaiga  „Sakralus menas“
Buveinės adresas:
S. Skapo g. 4, LT-01122 Vilnius
Įmonės kodas: 300100459
Ne PVM mokėtojas
Atsiskaitomoji sąskaita Nr.
LT08 7300 0100 8936 0580
AB bankas „Swedbank“
banko kodas 73000

Darbo laikas

Darbo laikas

Bažnytinio paveldo muziejaus administracija
Pirmadienį–penktadienį 8–17 val.

Bažnytinio paveldo muziejus
Antradieniais, ketvirtadieniais–šeštadieniais 11–18 val.
Trečiadieniais 11–20 val.

Vilniaus katedros varpinė
Gegužė–rugsėjis:
pirmadienį–šeštadienį 10–19 val.
Spalis–balandis:
pirmadienį–šeštadienį 10–18 val.

Vilniaus katedros požemiai
Pirmadienį–šeštadienį 10–17 val.
Lankytojai priimami iki 16 val.

Nedirbame valstybinių švenčių dienomis.
Valstybinių švenčių išvakarėse – viena valanda trumpiau.

Kontaktai

Bažnytinio paveldo muziejus
Šv. Mykolo g. 9
LT-01124, Vilnius
Informacija ir registracija į ekskursijas ir edukacinius užsiėmimus:
tel. +370 5 269 7803, +370 5 269 7800,
el. p. muziejus@bpmuziejus.lt
 
Vilniaus katedros varpinė ir požemiai
Katedros a. 2
LT-01143, Vilnius
Informacija ir registracija į ekskursijas ir edukacinius užsiėmimus:
tel. +370 600 12080, +370 5 269 7800,
el. p. katedrospozemiai@bpmuziejus.lt, varpine@bpmuziejus.lt
 
Darbuotojų kontaktai    
Inga Cironkaitė-Bendžienė Edukacinių programų vadovė inga@bpmuziejus.lt
+370 600 120 80
Daiva Čepelytė-Malinauskienė Buhalterė

buhalterija@bpmuziejus.lt
+370 5 261 2603

Diana Ickovič-Zenovič Rinkinių kuratorės asistentė (vaiko priežiūros atostogose) diana@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7800
Violeta Indriūnienė Edukacijos ir bendrųjų reikalų skyriaus vadovė violeta.indriuniene@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7800
Kamilė Jagėlienė Komunikacijos, vadybos ir renginių skyriaus vadovė kamile@bpmuziejus.lt
+370 6 840 7792
Erika Jasnauskienė Kasos administratorė bpmkasa@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7803
Indraja Kubilytė Tekstilės restauratorė, restauratorių grupės vadovė indraja@bpmuziejus.lt
+370 6 093 7566
Sigita Maslauskaitė-Mažylienė Direktorė sigita.maslauskaite@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7800
Laura Misiūnaitė Edukacinių programų vadovė laura@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7801
Vidmantė Narvidaitė Rinkinių saugotoja 

vidmante@bpmuziejus.lt
+370 6 093 7566

Alina Pavasarytė Vilniaus katedros varpinės ir požemių administravimo skyriaus vadovė

alina@bpmuziejus.lt
+370 600 120 80

Rita Pauliukevičiūtė

Vilniaus arkivyskupijos bažnytinių vertybių apskaitos ir restauravimo skyriaus vadovė, vyriausioji rinkinių kuratorė                                  

rita@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7800
Livija Salickienė Projektų vadovė livija@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7800
Sandra Stonytė Rinkinių kuratorė, vertybių apskaitos grupės vadovė 

sandra@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7800

Birutė Valečkaitė Parodų kuratorė

birute@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7800

Dalia Vaškevičiūtė Edukacinių programų vadovė dalia@bpmuziejus.lt
+370 600 120 80

 

Susisiekite





 






Rėmėjai

Vilniaus Akivyskupija   
   
     
   

 

Informaciniai rėmėjai

       LRT            bernardinai.lt