Renginiai

Apžvalginė ekskursija po Vilniaus katedros lobyną ir parodą „Corpisanti. Katakombų relikvijos-skulptūros Valkininkų ir Buivydžių bažnyčiose“

Ilgąjį trečiadienį kviečiame apžiūrėti nuostabias Bažnytinio paveldo muziejaus vertybes. Ekskursijos metu pažinsime Vilniaus katedros lobyną – patį seniausią ir gausiausią iš visų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės bažnyčiose saugotų lobynų. Valdovai, didikai, vyskupai vos įsteigtai bažnyčiai dovanojo prabangius liturginius reikmenis, paveikslus, tekstilės dirbinius, šiuo metu saugomus Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios ir bernardinių vienuolyno ansamblyje, pastatytame LDK kanclerio Leono Sapiegos (1557–1633) iniciatyva. Antrojoje ekskursijos dalyje nusileisime į rūsius, kur susipažinsime su parodoje „Corpisanti. Katakombų relikvijos-skulptūros Valkininkų ir Buivydžių bažnyčiose“ pristatomu XVIII a. „šventųjų kūnų“ fenomenu ir jo sklaida Lietuvoje.
 
Ekskursijos trukmė – 1 val.
Bilieto kaina – 8 Eur, su nuolaida (moksleiviams, studentams, mokytojams, senjorams) – 5 Eur.
 
Renginys yra www.700vilnius.lt programos dalis.
 
Muziejaus veiklą finansuoja: Vilniaus arkivyskupija, Lietuvos kultūros taryba.
 
Būtina išankstinė registracija (registracijos formą galite rasti čia). Daugiau informacijos: tel. + 370 5 269 7800, el. p. edukacija@bpmuziejus.ltRenginio datos ir laikas:

2023 02 08 18:30


Susisiekite


MUZIEJAUS VEIKLĄ FINANSUOJA

Vilniaus Akivyskupija
 

 

Informaciniai rėmėjai

                   bernardinai.lt
         

Rėmėjai

       Domus Maria