Renginiai

Br. Sławomir Brzozecki OP, „Šv. Dominykas: gyvenimas, veikla, šventumas“

Kviečiame turiningai praleisti laiką parodos „Šv. Dominykas ir šv. Hiacintas Lietuvoje: aštuoni atminties šimtmečiai“ renginiuose. Per nuotolines paskaitas ir gyvus edukacinius užsiėmimus turėsite galimybę pažinti ordino istoriją ir palikimą, šv. Dominyką ir šv. Hiacintą, išgirsti su jais sietinas legendas ir vizijas bei atrasti šimtmečius besitęsiančią atminimo tradiciją, įamžintą auksakalystės, tapybos, grafikos, skulptūros ir tekstilės kūriniuose.

Spalio 21 d. 17.30 val., br. Sławomir Brzozecki OP, „Šv. Dominykas: gyvenimas, veikla, šventumas“

Jubiliejaus proga pažinsime Pamokslininkų ordino įkūrėją šv. Dominyką. Apžvelgsime kilmingoje šeimoje Kastilijoje (Ispanija) augusio, laisvuosius menus studijavusio jaunuolio pasirinkimus, lėmusius, kad jis tapo naujo ordino įkūrėju. Nagrinėsime iššūkius, su kuriais teko susidurti per misijas Ispanijoje, Prancūzijoje ir Italijoje, bei priežastis, lėmusias Dominyko paskelbimą šventuoju 1234 metais.

Paskaitos pradžia – 17.30 val. 
Paskaitos trukmė – apie 1 val. 
Paskaitos kaina – 1 Eur.
Renginys yra www.700vilnius.lt programos dalis.

Susitikimai vyksta „Zoom“ platformoje. Asmeninė nuoroda į renginio internete vietą Jums automatiškai bus išsiųsta po sėkmingo apmokėjimo. Vienas bilietas galioja vienam renginiui.

Bilietus į nuotolines paskaitas galite įsigyti Paysera Tickets sistemoje.

Paroda „Šv. Dominykas ir šv. Hiacintas Lietuvoje: aštuoni atminties šimtmečiai“ Bažnytinio paveldo muziejuje (Šv. Mykolo g. 9) veikia iki 2022 m. sausio 8 d.

Daugiau informacijos ir parodos renginių programa bpmuziejus.lt, tel. + 370 5 269 7800, el. p. muziejus@bpmuziejus.lt

 Renginio datos ir laikas:

2021 10 21 17:30


Susisiekite


Rėmėjai

Vilniaus Akivyskupija   
   
     
   

 

Informaciniai rėmėjai

       LRT            bernardinai.lt