Renginiai

Choro „Aidija“ paskaita-koncertas „Alyvų kalne“

Balandžio 5 d., trečiadienį, 18 val. kamerinis choras „Aidija“ (meno vadovas ir dirigentas Romualdas Gražinis) kartu su su Bažnytinio paveldo muziejumi kviečia į paskaitą-koncertą „Alyvų kalne“, kuriame bus pristatomi Didžiajai savaitei skirti Renesanso ir Baroko epochų kūrėjų motetai. 

Choras atliks Gregorio Allegrio, Giovannio Pierluigio da Palestrinos, Tomáso Luiso de Victorios, Orlando di Lasso, Carlo Gesualdo, Antonio Lotti, Johanno Sebastiano Bacho kūrinius.

Paskaitą-koncertą ves bažnytinės muzikos tyrinėtojas muzikologas dr. Jonas Vilimas.

Renginys yra projekto „Paskaitų-koncertų ciklas „MUSICA SACRA: XIV–XXI a. bažnytinės muzikos šedevrai“ dalis. Organizatorius – kamerinis choras „Aidija“. Ciklą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Klausytojus taip pat kviečiame aplankyti muziejuje veikiančią parodą „THEATRUM BIBLICUM. Velykų preliudijos scenovaizdžiai“. Parodoje eksponuojamos unikalios pastarąjį dešimtmetį atrastos barokinės Didžiosios savaitės dekoracijos ir Senojo bei Naujojo Testamentų paveikslai iš Švėkšnos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčios, taip pat iš kitų Lietuvos šventovių bei muziejų rinkinių.

Įėjimas su muziejaus bilietu (8 Eur, su nuolaida – 5 Eur). Bilietus galima įsigyti muziejaus kasoje arba „Paysera Tickets“ sistemoje paspaudus šią nuorodą.

Daugiau informacijos tel. +370 5 269 7800, el. p. muziejus@bpmuziejus.lt 
Renginio datos ir laikas:

2023 04 05 18:00


Susisiekite


MUZIEJAUS VEIKLĄ FINANSUOJA

Vilniaus Akivyskupija
 

 

Informaciniai rėmėjai

                   bernardinai.lt
         

Rėmėjai

       Domus Maria