Renginiai

Edukacinis užsiėmimas šeimoms „Pavedžiok šv. Dominyko šuniuką“

Kviečiame turiningai praleisti laiką parodos „Šv. Dominykas ir šv. Hiacintas Lietuvoje: aštuoni atminties šimtmečiai“ renginiuose. Per nuotolines paskaitas ir gyvus edukacinius užsiėmimus turėsite galimybę pažinti ordino istoriją ir palikimą, šv. Dominyką ir šv. Hiacintą, išgirsti su jais sietinas legendas ir vizijas bei atrasti šimtmečius besitęsiančią atminimo tradiciją, įamžintą auksakalystės, tapybos, grafikos, skulptūros ir tekstilės kūriniuose.

Spalio 23 d. 12 val. Edukacinis užsiėmimas šeimoms „Pavedžiok šv. Dominyko šuniuką“

Kartu su dideliais ir mažais muziejaus lankytojais pasivaikščiosime po parodą ir spręsime užduotis, kurios ne tik pralinksmins, bet ir atskleis, kaip šv. Dominykas vaizduojamas dailėje ir kur galima rasti įstabiausius šio šventojo paveikslus. Praktinėje dalyje susipažinsime su grafikos technika ir atspausime šv. Dominyko atvaizdą.

Trukmė: 1,5 val.
Vieta: Bažnytinio paveldo muziejus, Šv. Mykolo g. 9, Vilnius.
Edukacinio užsiėmimo kaina dalyviui – 4,5 Eur.
Renginys yra www.700vilnius.lt programos dalis.

Paroda „Šv. Dominykas ir šv. Hiacintas Lietuvoje: aštuoni atminties šimtmečiai“ Bažnytinio paveldo muziejuje (Šv. Mykolo g. 9) veikia iki 2022 m. sausio 8 d.

Daugiau informacijos, registracija ir parodos renginių programa bpmuziejus.lt, tel. + 370 5 269 7800, el. p. edukacija@bpmuziejus.lt.
Renginio datos ir laikas:

2021 10 23 12:00


Susisiekite


Rėmėjai

Vilniaus Akivyskupija   
   
     
   

 

Informaciniai rėmėjai

       LRT            bernardinai.lt