Vilniaus piligrimas

„Vilniaus piligrimas“ (angl. „Vilnius Pilgrim“) – išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams sukurta programėlė, kuri padeda atrasti Vilniaus miesto piligrimines vietas ir suplanuoti kelionę. Programėlėje rasite interaktyvų žemėlapį su nuotraukomis ir išsamiais aprašais, keliaudami galėsite klausyti garso įrašų lietuvių ir anglų kalbomis. Keliautojai gali rinktis keturis maršrutus – „Katedra. Varpinė. Lobynas“, „Gailestingumo kelias“, „Šv. Jono Pauliaus II kelias“ ir „Vilniaus bažnyčios“. Susipažinkite su dvasiniu, istoriniu ir kultūriniu Katalikų bažnyčios paveldu Vilniuje!
Programėlę galite nemokamai parsisiųsti iš Apple App Store arba Google Play internetinės parduotuvės. Vėliau jos naudojimui pakanka turėti GPS ryšį.

Programos kūrėjai – Vilniaus piligrimų centras ir Bažnytinio paveldo muziejus.
Rėmėjai: Vilniaus arkivyskupija, Lietuvos kultūros taryba, UAB „Baltisches Haus“, „Renovabis“.
Programavimas – UAB „Terra Media“.
Lauksime Jūsų pastebėjimų ir rekomendacijų, kurias galite siųsti el. paštu pilgrimai@vilnensis.lt, muziejus@bpmuziejus.lt.

Interviu su Vilniaus piligrimų centro vadove Inesa Čaikauskiene apie programėlės sukūrimo idėją ir jos funkcionalumą galite skaityti čia.

 

 

 

Rėmėjai

Vilniaus Akivyskupija   
   
     
   

 

Informaciniai rėmėjai

       LRT   delfi.lt    bernardinai.lt