Renginiai

Vakarinė ekskursija „Barbora Radvilaitė: vienos moters legenda"

Gegužės 4 d. 17 val., minint Barboros Radvilaitės 470-ąsias mirties metines, kviečiame dalyvauti ekskursijoje, skirtoje prisiminti vieną iš garsiausių Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovių.

Vilniaus katedra ir jos požemiai su šia karaliene susiję labiau, negu gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Senojoje Karalių koplyčioje 1547 m. įvyko slaptos Barboros Radvilaitės ir karaliaus Žygimanto Augusto vestuvės, po ankstyvos mirties valdovė atgulė kriptoje po koplyčios grindimis, vėliau buvo perlaidota, ir tris šimtus metų žmonės tegalėjo spėlioti, kur ilsisi jos palaikai. Kviečiame iš arčiau susipažinti su legenda tapusios Barboros Radvilaitės istorija.

Drauge su gidu stabtelėsime katedroje, leisimės į požemius, klaidžiosime jų labirintais, pamatysime slaptą valdovų kriptą bei karalių mauzoliejų, kuriame ir šiandien ilsisi Barboros Radvilaitės palaikai. Antroje ekskursijos dalyje keliausime į Bažnytinio paveldo muziejų, kuriame kalbėsime apie Radvilų giminės fundacijas Lietuvos bažnyčioms.

Ekskursijos trukmė – 2 val.
Bilieto kaina – 12 Eur, su nuolaida (moksleiviams, studentams, mokytojams, senjorams) – 7 Eur.
Susitikimo vieta – Vilniaus katedros varpinė.
Renginys yra www.700vilnius.lt programos dalis.

Daugiau informacijos ir registracija: tel. 8 600 12080, el. paštas katedrospozemiai@bpmuziejus.lt
Renginio datos ir laikas:

2022 05 04 17:00


Susisiekite


Rėmėjai

Vilniaus Akivyskupija   
   
     
   

 

Informaciniai rėmėjai

       LRT            bernardinai.lt