Renginiai

2021 Balandis

Orientacinis žaidimas „Dingęs miestas“ 2021-04-16 15:00 Kviečiame šeimas ir namų ūkius dalyvauti orientaciniame žaidime Vilniaus senamiestyje! Lengva nebus, dingo bažnyčios, miestas pasikeitė. Tai puiki proga pasportuoti ir pažinti Vilniaus vienuolynus. Spręsdami užduotis, galėsite pademonstruoti savo išmanymą, istorines žinias ir laimėti prizų!

Orientacinis žaidimas „Dingęs miestas“ 2021-04-16 17:00 Kviečiame šeimas ir namų ūkius dalyvauti orientaciniame žaidime Vilniaus senamiestyje! Lengva nebus, dingo bažnyčios, miestas pasikeitė. Tai puiki proga pasportuoti ir pažinti Vilniaus vienuolynus. Spręsdami užduotis, galėsite pademonstruoti savo išmanymą, istorines žinias ir laimėti prizų!

Orientacinis žaidimas „Dingęs miestas“ 2021-04-17 15:00 Kviečiame šeimas ir namų ūkius dalyvauti orientaciniame žaidime Vilniaus senamiestyje! Lengva nebus, dingo bažnyčios, miestas pasikeitė. Tai puiki proga pasportuoti ir pažinti Vilniaus vienuolynus. Spręsdami užduotis, galėsite pademonstruoti savo išmanymą, istorines žinias ir laimėti prizų!

Orientacinis žaidimas „Dingęs miestas“ 2021-04-17 17:00 Kviečiame šeimas ir namų ūkius dalyvauti orientaciniame žaidime Vilniaus senamiestyje! Lengva nebus, dingo bažnyčios, miestas pasikeitė. Tai puiki proga pasportuoti ir pažinti Vilniaus vienuolynus. Spręsdami užduotis, galėsite pademonstruoti savo išmanymą, istorines žinias ir laimėti prizų!

Orientacinis žaidimas „Dingęs miestas“ 2021-04-23 15:00 Kviečiame šeimas ir namų ūkius dalyvauti orientaciniame žaidime Vilniaus senamiestyje! Lengva nebus, dingo bažnyčios, miestas pasikeitė. Tai puiki proga pasportuoti ir pažinti Vilniaus vienuolynus. Spręsdami užduotis, galėsite pademonstruoti savo išmanymą, istorines žinias ir laimėti prizų!

Orientacinis žaidimas „Dingęs miestas“ 2021-04-23 17:00 Kviečiame šeimas ir namų ūkius dalyvauti orientaciniame žaidime Vilniaus senamiestyje! Lengva nebus, dingo bažnyčios, miestas pasikeitė. Tai puiki proga pasportuoti ir pažinti Vilniaus vienuolynus. Spręsdami užduotis, galėsite pademonstruoti savo išmanymą, istorines žinias ir laimėti prizų!

Edukacinis užsiėmimas šeimoms „Dovana mamai“ 2021-04-24 11:00 Kviečiame šeimas su vaikais atvykti į edukacinį užsiėmimą–ekskursiją „Dovana mamai“. Ruošiantis Motinos dienai, muziejuje vyks tikros tapybos dirbtuvės. Paskleidę dažus ant žvilgančio šilko, mažieji muziejaus lankytojai sukurs nuostabią, prabanga spinduliuojančią dovaną mamai!

Ekskursija „Sakralusis Vilnius“ 2021-04-24 14:00 Kviečiame kartu su gidu apžiūrėti naują parodą  „Sakralusis Vilnius: piligrimų kelias nuo Aušros vartų iki Kalvarijų“. Joje per meno kūrinius bandoma atskleisti buvusį Kalvarijų kraštovaizdžio žavesį ir pristatyti mažai žinomus sakralinio meno kūrinius, išgelbėtus iš sovietmečiu susprogdintų Kalvarijų koplyčių, Šnipiškių koplytėlės bei kitų vietų.

Orientacinis žaidimas „Dingęs miestas“ 2021-04-24 15:00 Kviečiame šeimas ir namų ūkius dalyvauti orientaciniame žaidime Vilniaus senamiestyje! Lengva nebus, dingo bažnyčios, miestas pasikeitė. Tai puiki proga pasportuoti ir pažinti Vilniaus vienuolynus. Spręsdami užduotis, galėsite pademonstruoti savo išmanymą, istorines žinias ir laimėti prizų!

Edukacinis užsiėmimas šeimoms „Dovana mamai“ 2021-04-24 15:00 Kviečiame šeimas su vaikais atvykti į edukacinį užsiėmimą–ekskursiją „Dovana mamai“. Ruošiantis Motinos dienai, muziejuje vyks tikros tapybos dirbtuvės. Paskleidę dažus ant žvilgančio šilko, mažieji muziejaus lankytojai sukurs nuostabią, prabanga spinduliuojančią dovaną mamai!

Orientacinis žaidimas „Dingęs miestas“ 2021-04-24 17:00 Kviečiame šeimas ir namų ūkius dalyvauti orientaciniame žaidime Vilniaus senamiestyje! Lengva nebus, dingo bažnyčios, miestas pasikeitė. Tai puiki proga pasportuoti ir pažinti Vilniaus vienuolynus. Spręsdami užduotis, galėsite pademonstruoti savo išmanymą, istorines žinias ir laimėti prizų!

Orientacinis žaidimas „Dingęs miestas“ 2021-04-30 16:30 Kviečiame šeimas ir namų ūkius dalyvauti orientaciniame žaidime Vilniaus senamiestyje! Lengva nebus, dingo bažnyčios, miestas pasikeitė. Tai puiki proga pasportuoti ir pažinti Vilniaus vienuolynus. Spręsdami užduotis, galėsite pademonstruoti savo išmanymą, istorines žinias ir laimėti prizų!
Rėmėjai

Vilniaus Akivyskupija   
   
     
   

 

Informaciniai rėmėjai

       LRT   delfi.lt    bernardinai.lt