Požemiai ir lobynas

Edukacinio užsiėmimo „Vilniaus katedros požemiai ir lobyno istorija“ trukmė – 2 val.Kaina – 3 Eur.Programa skirta 1–12 kl. mokiniams.
Užsiėmimas vyksta dviejuose objektuose: Vilniaus katedros požemiuose ir Bažnytinio paveldo muziejuje (Šv. Mykolo g. 9).

Nusileisime į Vilniaus katedros požemius, pamatysime senuosius palaidojimus, kriptas, karalių mauzoliejų, seniausią Lietuvoje freską. Apžiūrėsime karų ir neramumų laikais slapstytą ir išsaugotą katedros lobyną, eksponuojamą restauruotoje Šv. Mykolo bažnyčioje.

Susisiekite

Registruokitės į edukacines programas Bažnytinio paveldo muziejuje, požemiuose ir varpinėje!
Tel. +370 5 269 7800

Edukacinės programos moksleiviams

Kviečiame užsisakyti edukacinius užsiėmimus Bažnytinio paveldo muziejuje, Vilniaus katedros požemiuose ir varpinėje!Siūlome pamatyti svarbiausius Vilniaus senamiesčio objektus bei linksmai ir turiningai praleisti laiką! 
Moksleivius kviečiame dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose, pritaikytuose jų amžiaus grupei ir poreikiams. Edukacinės muziejaus programos papildys ir užtvirtins mokyklose įgyjamas žinias. 

Siūlome susipažinti su pagrindine Lietuvos šventove – Vilniaus katedra, nusileisti į paslaptingus jos požemius bei pakilti virš miesto panoramos siaurais katedros varpinės laipteliais! Taip pat aplankyti Bažnytinio paveldo muziejų, kuriame pristatomi įspūdingiausi auksakalystės šedevrai – Vilniaus katedros lobynas. 

Moksleivius ir mokytojus kviečiame leistis į virtualią bei nuotaikingą kelionę po muziejų nemokamai parsisiuntus programėlę „Katedros varpinė“ į savo planšetinius kompiuterius! Čia galėsite ieškoti paslėpto lobio, skaityti smagų komiksą apie Vilniaus įkūrimą, patyrinėti Vilniaus katedros varpinės istoriją ar sužinoti savo šventąjį globėją. 

Smalsiuosius taip pat kviečiame užsukti į mūsų tinklapio žaidimų skiltį, o muziejaus kasoje galite įsigyti puikių edukacinių leidinių vaikams – „Auksakalio dėlionė“, „Ko norėtum paklausti vienuolio?“ 

Mokykis muziejuje!

 


Rėmėjai

 

Informaciniai rėmėjai