Rekvizitai

Viešoji įstaiga  „Sakralus menas“
Buveinės adresas:
S. Skapo g. 4, LT-01122 Vilnius
Įmonės kodas: 300100459
Ne PVM mokėtojas
Atsiskaitomoji sąskaita Nr.
LT08 7300 0100 8936 0580
AB bankas „Swedbank“
banko kodas 73000

Darbo laikas

Bažnytinio paveldo muziejaus administracija
Pirmadienį–penktadienį 8–17 val.

Bažnytinio paveldo muziejus
Antradienį-šeštadienį 11–18 val.

Vilniaus katedros varpinė
Gegužė–rugsėjis:
pirmadienį–šeštadienį 10–19 val.
Spalis–balandis:
pirmadienį–šeštadienį 10–18 val.

Vilniaus katedros požemiai
Pirmadienį–šeštadienį 10–17 val.
Lankytojai priimami iki 16 val.

Nedirbame valstybinių švenčių dienomis.
Valstybinių švenčių išvakarėse – viena valanda trumpiau.

Kontaktai

Bažnytinio paveldo muziejus
Šv. Mykolo g. 9
LT-01124, Vilnius
Informacija ir registracija į ekskursijas ir edukacinius užsiėmimus:
tel. +370 5 269 7803, +370 5 269 7800,
el. p. muziejus@bpmuziejus.lt
 
Vilniaus katedros varpinė ir požemiai
Katedros a. 2
LT-01143, Vilnius
Informacija ir registracija į ekskursijas ir edukacinius užsiėmimus:
tel. +370 600 12080, +370 5 269 7800,
el. p. katedrospozemiai@bpmuziejus.lt, varpine@bpmuziejus.lt
 
Darbuotojų kontaktai    
Sigita Maslauskaitė-Mažylienė Direktorė

sigita.maslauskaite@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7800

Rita Pauliukevičiūtė Vyr. fondų saugotoja rita@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7800
Violeta Indriūnienė Edukacinių programų vadovė

violeta.indriuniene@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7800

Dalia Vaškevičiūtė Edukacinių programų vadovė dalia@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7803
Kamilė Jagėlienė Projektų ir komunikacijos koordinatorė kamile@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7800
Livija Salickienė Projektų vadybininkė (motinystės atostogose) livija@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7800
Erika Jasnauskienė Kasininkė bpmkasa@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7803
Indraja Kubilytė Tekstilės restauratorė indraja@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7801
Vidmantė Narvidaitė Muziejininkė

vidmante@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7801

Birutė Valečkaitė Muziejininkė

birute@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7800

Sandra Stonytė Muziejinių vertybių skaitmenintoja

sandra@bpmuziejus.lt
+370 5 269 7800

Deimantė Simonavičiūtė Muziejinių vertybių skaitmenintoja deimante@bpmuziejus.lt
+370 600 120 80
Alina Pavasarytė Vilniaus katedros požemių ir varpinės administratorių vadovė alina@bpmuziejus.lt
+370 600 120 80
Diana Ickovič Vilniaus katedros požemių ir varpinės administratorė-gidė

diana@bpmuziejus.lt
+370 600 120 80

Inga Cironkaitė-Bendžienė Vilniaus katedros požemių ir varpinės administratorė-gidė

inga@bpmuziejus.lt
+370 600 120 80

Daiva Čepelytė-Malinauskienė Buhalterė buhalterija@bpmuziejus.lt
+370 5 261 2603

 

Susisiekite





 






Rėmėjai

 

Informaciniai rėmėjai